Kangert jätkab Sloveenia velotuuril üldarvestuses üheksandana

Tanel Kangert (Team BikeExchange) lõpetas Sloveenia velotuuri kolmanda katse 25. kohal ning jätkab võistlust laupäeval üldkokkuvõttes üheksandalt kohalt.

Reedel sõidetud kolmanda etapi parim oli hispaanlane Jon Aberasturi Izaga (Caja Rural-Seguros), kes lõpetas ajaga 3:50.26. Teiseks tuli kodumaalane Matej Mohoric (Bahrain-Victorious), poodiumile mahtus veel itaallane Matteo Trentin (UAE-Team Emirates).

Tanel Kangert sai kolmandal etapil 25. koha (+7.31) ning jätkab Sloveenia velotuuri üldarvestuses üheksandal kohal. Üldarvestuses hoiab esikohta sloveen Tadej Pogacar (UAE-Team Emirates), talle järgnevad Matej Mohoric ja itaallane Diego Ulissi (UAE-Team Emirates).

Tuur jätkub laupäeval 165,8-kilomeetrise etapiga, viimane etapp toimub pühapäeval.