Kangert alustas velotuuri Itaalias 54. kohaga

Tanel Kangert (Team BikeExchange – Jayco) jätkab võistlemisega Itaalias. Viieetapilise velotuuri Settimana Internazionale Coppi e Bartali (UCI 2.1) avapäeval (Riccone – Riccone; 164,6 km) sai eestlane 54. koha. Oma esimese võidu sel hooajal teenis 22-aastane šveitslane Mauro Schmid (Quick-Step Alpha Vinyl Team), kes mullu pälvis etapivõidu ka Giro d’Italial. Kaks sekundit hiljem finišeeris iirlane Eddie Dunbar (Ineos Grenadiers) ja 16 sekundit hiljem peagrupp, milles oli kiireim britt Ethan Hayter (Ineos Grenadiers). Kangert lõpetas teises suuremas grupis, mis kaotas võitjale ühe minuti ja 14 sekundiga. Teisel etapil sõidavad ratturid 165,9 kilomeetrit Riccione linnast Longianosse. Tulemused 22.-26.03.2022 siin

Kataloonia velotuuri (2.UWT) teisel etapil (L’Escala – Perpignan; 202,4 km) teenis esikoha grupifinišis Kaden Groves (Team BikeExchange – Jayco), edestades sakslast Phil Bauhausi (Bahrain – Victorious) ja prantslast Hugo Hofstetterit (Team Arkea Samsic). Martin Laas (Bora-Hansgrohe) kaotas võitjale viie minuti ja 23 sekundiga ning sai 139. koha. Kokkuvõttes kerkis liidriks norralane Jonas Iversby Hvideberg (Team DSM). Esimese etapi võitnud Michael Matthews (Team BikeExchange – Jayco; +0.01) langes teisele kohale ja Hofstetter (+0.07) kerkis kolmandaks. Martin Laas (+22.28) jätkab võistlemist 153. positsioonil. Kolmapäeval sõidavad ratturid Perpignanist La Molinasse. Mägise etapi pikkus on 161,1 kilomeetrit.  Tulemused 21.-27.03.2022 siin