Kandideeri AeroBike stipendiumile ja võistle aasta otsa tasuta!

Stipendium

Hea noorsportlane, kes Sa oled sündinud aastal 1998 või hiljem ning tegeled ühega järgnevast spordialast: rattasõit, rulluisutamine või jooksmine! Kandideeri AeroBike stipendiumikonkursil ning kui osutud valituks, siis saad hooaja jooksul osaleda tasuta kõikidel ettevõtte egiidi all peetavatel jõuproovidel.

Kandideerimiseks tuleb täita ankeet: https://forms.gle/nEWXm65N1xJeBBCG9.  Konkurss lõppeb 26. veebruaril ning stipendiaat kuulutatakse välja 4. märtsil AeroBike sotsiaalmeedias ja portaalis Marathon100.

“Hindamiskomisjon ei vaata ainult seniseid tulemusi, tähtsaimaks kriteeriumiks on töötahe ja eesmärk tippsportlaseks saada,” ütles AeroBike turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristo Kangur. “Kuna AeroBike on laiendanud haaret ja tõusnud Eesti üheks suuremaks spordiürituste korraldajaks, võimaldab stipendium võistelda erinevatel spordialadel ja seeläbi mitmekülgsust arendada. Pealegi annab stipendium märkimisväärse rahalise kokkuhoiu.”

AeroBike stipendium võimaldab tasuta osalemist Filter Maanteekarikasarjas, Filter Temposarjas, Filter Rullituuril, Tallinna Rahvasõidul, Hiiumaa Rattanädalavahetusel ning Peetri Jooksul.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X