Kaks eestlast sõitsid end BMX-krossi Euroopa karikasarja etapil Belgias finaali

Belgias Zolderis peetud BMX-krossi Euroopa karikasarja 3. ja 4. etapil jõudis Paula Palmiste kahel korral G11/12 klassis finaalsõitu. Finaali jõudis ka B10 klassis võistelnud Karl Pauskar.

Kolmandal etapil teenis Palmiste finaalis kuuenda ja neljandal seitsmenda koha. Kolme parema hulka mahtusid esimesel võistluspäeval hollandlanna Charlotte Doddema, belglanna Delphine Beirinckx ja lätlanna Anna Pedraudze ning teisel võistluspäeval Doddema, Beirinckx ja tšehhitar Petra Dreiseitova.

Pauskar jõudis finaali avapäeval, kus teenis kaheksanda koha. Järgmisel päeval pidi ta leppima veerandfinaaliga, mis andis 29. tulemuse. Teisel võistluspäeval sõitis veerandfinaali ka B13 vanuseklassis Konrad Kasemaa, saavutades 24. koha. Avapäeval oli Kasemaa 60. Oliver Pauskar teenis B11 kassis 27. ja 33. koha.

Euroopa karikasarja viies ja kuues etapp sõidetakse 6.-7. mai Lätis Valmieras.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering ja Floorin AS.

Loe veel:
06.04 Eesti BMX noored jätkavad Belgias Euroopa karikasarja
21.03 Paula Palmiste võidutses BMX-krossi Euroopa karikaetapil kahel korral
17.03 Euroopa karikaetappide sari BMX krossis algab juba sel nädalavahetusel Veronas