Käivitub Eesti Trekisõidu Sari

Erinevate jalgrattadistsipliinide sarjade kõrvale lisandub sellest aastast ka trekisõitjatele mõeldud sari, mis kannab nime Eesti Trekisõidu Sari. Kuna Eestis puudub sisetrekk ja suvisel ajal ei tohi võistlusi pidada amortiseerunud Pirita velotrekil, toimuvad etapid väljaspool Eesti piire.

Kolmest etapist koosneva sarja avavõistlus Team Vänt Omnium peetakse laupäeval Panevežyse Cido Arenal. Kohal on peaaegu kõik paremad eesotsas Oliver Kelleriga. Teine etapp, Kalevi lahtised meistrivõistlused toimuvad 2. augustil Helsingis ja kolmas osavõistlus, Eesti meistrivõistlused seenioridele 11. augustil samuti Soome pealinnas.

Sarja kokkuvõttes selgitatakse välja parim trekisõitja Eestis. Eesti Trekisõidu Sarja etappe korraldavad Team Vänt (teamv2nt@gmail.com) ja Kalevi Jalgrattakool (jaanus.prykkel@gmail.com). Lisainfot saab kodulehelt trekk.ee.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X