Kaitseväes viibiv Eesti jalgrattur sõlmis profilepingu Prantsuse meeksonnaga

tour-of-estonia-2017-finis-79045202

Oktoobris staabi- ja sidepataljonis ajateenistust alustanud 21-aastane Karl Patrick Lauk hakkab uuel hooajal sõitma Groupama-FDJ kontinentaalmeeskonnas.

Portaali DirectVelo teatel kuulub 2019. aasta hooajaks loodavasse meeskonda veel 11 ratturit: prantslased Alexys Brunel, Clement Davy, Simon Guglielmi, Morgan Kneisky ja Theo Nonnez, itaallased Samuele Mafredi ja Christian Scaroni, britt Jake Stewart, hollandlane Kevin Inkelaar, sloveen Ziga Jerman ja luksemburglane Kevin Geniets.

Eelmise aasta Tour of Estonia võitja ja grupisõitu U23 Eesti meister Lauk teenis augustis stažöörilepingu prokontinentaaltaseme meeskonnaga Fortuneo-Samsic ning proovis mullu stažöörielu Astanas.

World Touri tasemel olid Groupama-FDJ esinumbrid tänavu Arnaud Demare, kes võitis Tour de France’i 18. etapi ja Thibaut Pinot, kes noppis kaks esikohta Vueltalt.

Allikas: sport.delfi.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X