Kaarjärv sai Euroopa noorte olümpiafestivalil 16. koha, võit läks Šveitsi

Sloveenias Mariboris jätkunud Euroopa noorte olümpiafestivalil sai Mairit Kaarjärv tüdrukute olümpiakrossis 16. koha.

Neljaringilisel võistlusel oli parim šveitslanna Anja Grossmann ajaga 48.46. Ta alistas finišis prantslanna Lise Revoli (+0.02), pronksi sai kaela sloveenlanna Marusa Tereza Serkezi (+1.33).  Kaarjärv kaotas võitjale ühe ringiga.

Kolmapäeval on kavas veel poiste olümpiakross ning neljapäeval ootavad ees grupisõidud. Võistlustele saab kaasa elada otseülekande vahendusel Euroopa Olümpiakomiteede erikanalil aadressil https://eoctv.org/live/.