Juunioride olümpiakrossi maailmameistritiitlid läksid Šveitsi ja Saksamaale

Prantsusmaal Les Getsis jätkuvatel maastikuratturite maailmameistrivõistlustel krooniti juunioride klassides olümpiakrossis võitjateks šveitslanna Monique Halter ja sakslane Paul Schehl.

Naisjuunioride olümpiakrossis teenis Šveits kaksikvõidu. Halter ületas finišijoone ajaga 59.37, koondisekaaslane kaotas talle ühe minuti ja 16 sekundiga. Pronksise autasu sai kaela poolatar Natalia Grzegorzewska (+1.26). Kokku sai tulemuse kirja 62 naist.

Meesjuunioride sõidus pälvis Schehl võidu ajaga 1:02.48. Šveitslane Jan Christen kaotas talle 18 ja prantslane Paul Magnier 24 sekundiga. Kokku sai tulemuse kirja 106 meest.

Reedel jagatakse MM-il medalikomplektid naiste ja meeste lühirajasõidus ning e-maastikukrossis. Eestlastest on stardis valitsev meister Janika Lõiv, kes kannab numbrit 8. Naiste lühirajasõit algab Eesti aja järgi kell 18.