Juuli keskel peetakse Eestis 1. Tartu Naistetuur

I Tartu Naiste Tuur

Rein Taaramäe rattaklubi korraldab 14.-17. juulini esmakordselt Eestis ainult naistele mõeldud velotuuri. 1. Tartu naistetuuril on kavas lühike proloog ja kolm grupisõitu. 

Nelja kilomeetri pikkune proloog sõidetakse Puka-Kuigatsi teel. Proloogis kehtivad individuaalse eraldistardi tingimused. Kui osaleb rohkem kui 60 sportlast, siis startimise intervall ei ole suurem kui üks minut. Igasuguse eraldistardi varustuse (eraldistardi juhtraud, ketas, kiiver, jms) kasutamine ei ole lubatud. 

15. juulil kell 14 antakse start I etapile, milleks on 60-kilomeetrine grupisõit Kuremaa – Palamuse – Pikkjärve – Kuremaa ringil (2 ringi). Start ja finiš on Kuremaa lossi juures. Etapil on kaks vahefinišit.

16. juulil kell 14 sõidetakse II etapp. 88-kilomeetrine grupisõit toimub marsruudil Kuremaa – Torma – Palamuse – Maarja Magdaleena – Palamuse – Kuremaa, start ja finiš on taas Kuremaa lossi juures. Etapil on üks vahefiniš.

17. juulil kell 14 võisteldakse viimasel, III 70,4-kilomeetrisel etapil. Grupisõit toimub ümber Kuremaa järve päripäeva, kavas on neli 17,6 kilomeetri pikkust ringi. Lisaks on kavas kolm vahefinišit. 

Osaleda saavad kõik 2007 ja varem sündinud  litsentsi omavad naisvõistlejad. Minimaalne sõitjate arv võistkonnas on 3 ja maksimaalne sõitjate arv võistkonnas on 6.

Eelregistreerimine toimub elektrooniliselt: iseteenindus.ejl.ee/et/registreeru või e-post: ejl@ejl.ee  ja lõpeb kolm tööpäeva enne võistluse algust 11. juulil kell 23.59.

Rohkem infot: https://docs.google.com/document/d/1pHDMSIEmHpgy31m8Zi6r8fCC-lx9I2NyAl9fzwaRUrE/edit#

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X