Juul jätkas pararatturite trekisõidu MM-i 8. kohaga

Mari-Liis Juul

Šotimaal Glasgows jätkuvatel pararatturite trekisõidu maailmameistrivõistlustel teenis Mari-Liis Juul 500 m paigaltstardiga sõidus naiste C5 klassis kaheksanda koha.

Juuli ajaks mõõdeti 42,497 sekundit. „Uskumatu! See paigalt 500 meetrit on ala, mida ma teoreetiliselt hästi ei oska, aga seekord tuli ägedalt välja,“ rõõmustas Juul. „Kui keegi oleks hommikul pakkunud, et saan 10. koha, oleksin juba õnnelik olnud, aga nüüd on kaheksas koht tegelikkus. Olen väga õnnelik!“

Maailmameistriks krooniti hollandlanna Caroline Groot tulemusega 37,252. Teise koha pälvis prantslanna Marie Patouillet (+0,115) ja kolmanda uusmeremaalanna Nicole Murray (+0,639).

Laupäeval võistleb Juul 200 m lendstardiga sõidus, mis kuulub omniumi võistluse arvestusse ning esmaspäeva õhtul võistleb ta 10 km scratchis ehk lõpufinišiga grupisõidus.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X