Juul jätkas pararatturite MM-i 10. kohaga

Mari-Liis Juul

Brasiilias Rio de Janeiros jätkunud pararatturite trekisõidu maailmameistrivõistlustel pälvis Mari-Liis Juul 3 km jälitussõidus naiste C5 klassis 10. koha.

Juuli ajaks mõõdeti 4.15,386, millega eestlanna ise rahule ei jäänud. „Eesmärk oli sõita 4.07 ja 4.09 vahele. Ka kõikide parema põlve hädade kiuste ja seoses sellega ebapiisava ettevalmistusega oleks tahtnud vähemalt 4.12 sõita, mis oleks üheksanda tulemuse andnud,“ ütles Juul. „Samas positiivse poole pealt vaadates on kaks eelmist trekisõidu MM-i jälitussõitu läinud suuremalt aia taha ja vastassirgelt alustanud konkurendist on alati tore mööduda.“

Naiste C5 klassis krooniti maailmameistriks prantslanna Heidi Gaugain ajaga 3.43,687, kes alistas finaalis uusmeremaalanna Nicole Murray (3.45,982). Pronksi teenis itaallanna Claudia Cretti (3.46,535).

Pararatturite trekisõidu MM-ile saab kaasa elada siin: www.youtube.com/cpboficial

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X