Juul jätkas pararatturite MK-etapil 11. ja 13. kohaga, stardis olid ka Lepik ja Nõmme

Belgias Ostendis peetud pararatturite maailma karika sarja teisel etapil teenis Mari-Liis Juul naiste WC5 kategoorias eraldistardist sõidus 11. koha. Võistlemas olid veel Janno Lepik ja Anre Nõmme.

Juuli ajaks mõõdeti 21-kilomeetrisel distantsil 33 minutit ja 27 sekundit. MK-etapivõitjale Heidi Gaugainile kaotas eestlanna nelja minuti ja 59 sekundiga. Hõbeda pälvis uusmeremaalanna Nicole Murray (+1.15) ja pronksi britt Morgan Newberry (+1.17).

62,4-kilomeetrises grupisõidus lõpetas Juul 13. kohal, kaotades võistluse võitnud colomblannale Paula Andrea Ossa Velozale 11 minuti ja 21 sekundiga. Grupifinišis sai teise koha Murray ja kolmanda hiinlanna Zixian Ji.

MH5 kategoorias võistlev Janno Lepik teenis temposõidus 21. koha, saades 21-kilomeetrisel distantsil ajaks 37.43. Esikoha teenis hollandlane Mitch Valize (28.18), kellele järgnesid prantslane Loic Vergnaud (+0.34) ja hiinlane Qiangli Liu (+1.29). 62,4-kilomeetrises grupisõidus teenisid kaksikvõidu hollandlased Tim de Vries ja Valize. Kolmanda koha sai Vergnaud (+1.35). Lepik kaotas parimatele ühe ringiga ning sai 19. koha.

MC4 kategoorias osalev Anre Nõmme lõpetas 31,5-kilomeetrises temposõidus 29. positsioonil ajaga 50.18. Võitjaks krooniti belgalne Louis Clincke (40.26), hõbeda sai prantslane Gatien Le Rousseau (+0.12) ja pronksi britt Archie Atkinson (+0.23). 76,6-kilomeetrises grupisõidus olid parimad brasiillane Andre Luiz Grizante (1:28.04), itaallane Michele Pittacolo ja Clincke. Miinus ühe ringi kirja saanud Nõmme finišeeris 24. kohal.

Pararatturite MK-sarja kolmas ja ühtlasi viimane etapp sõidetakse 26.-29. mail Ameerika Ühendriikides Huntsville-Alabamas.