Juntunen võidutses Poolas toimunud velotuuri viimasel etapil

Screenshot 2021-07-17 at 21.39.31

Ampler Development Teami rattur Antti-Jussi Juntunen võitis Poolas toimuva velotuuri 64th Dookola Mazowsza (UCI 2.2) neljanda etapi (165 km).

Juntunen (3:27.21) edestas finišis Tšehhi ratturit Petr Kelemeni (Elkov – Kasper) ja norralast Eirik Lunderi (Team Coop). Võitjaga sai sama aja veel ka sakslane Tobias Nolde (P&S Metalltechnik). Pauls Rubenis sai 15., Ukko Iisakki Peltonen 17., Andre Roos 27., Mantas Bitinas 25. ja Kristers Ansons 61. koha.

„Meil oli päris hea seis. Kui eest ära sõitsime, siis ei olnud mul seal midagi võita või kaotada. Kui meid oleks kinni püütud, siis meil oli Pauls sprindifinišiks valmis. Tundus, et ma olin lõpus kõige värskem ja finišis oli mul kõige parem jalg. Meeskonnatöö oli täna väga hea,“ kommenteeris võistlust Juntunen.

Kokkuvõttes teenis üldvõidu Lunder, Nolde kaotas talle seitsme ja Kelemen 14 sekundiga. Peltonen (+0.35) sai kaheksanda, Bitinas (+0.37) 12., Juntunen (+3.00) 16., Rubenis (+3.24) 20., Roos (+3.2) 24. ja Ansons (+13.10) 48. koha.

Pühapäeval stardib Ampler Development Team Poolas ühepäevasõidul Puchar Mon (UCI 1.2).

Fotol vasakult: Petr Kelemen, Antti-Jussi Juntunen (Ampler Development Team), Eirik Lunder 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X