Juba sel laupäeval selguvad Eesti meistrid kriteeriumis

20. mail on kõik ratturid oodatud kriteeriumi Eesti meistrivõistlustele Elvas!

Võistlus toimub kaunis Elva linnas, Elva Gümnaasiumi juures (Puiestee 2). Sportlasi on kohale oodata ligikaudu 250, nii Eestist, Lätist kui ka Soomest ja Belgiast. Tihedat heitlust on oodata nii naiste kui meeste klassides. Oma osalust on kinnitanud Elina Tasane (UCI WCC), Kristel Sandra Soonik (Viljandi Rattaklubi) ja ka Laura Lizette Sander (AG Insurance – NXTG Team). Meeste klassis hakkavad teiste seas võidu eest võitlema Oskar Nisu (Denver Disruptors), Siim Kiskonen (Tartu2024 Cycling Team), Markus Pajur (Tartu2024 Cycling Team), Aaron Aus (Tartu2024 Cycling Team) ja Joonas Kurits (Tartu2024 Cycling Team).

MAXILLA 65. Elva Tänavasõidu korraldaja on Austa Rattaklubi ja võistlus viiakse läbi vastavalt Eesti Jalgratturite Liidu (EJL) võistlusreglemendile, UCI võistlusmäärustele ning võistluste juhendile.

Eelregistreerimine võistlusele lõppeb täna, 18. mail kell 24:00. Registreerimine toimub aadressil registreerimine@austa.ee EJL ametlikul võistluste ülesandmisvormil (ülesandmisvormi leiad www.ejl.ee/organisatsioon/dokumendid/ -> Blanketid -> Ametlik võistlustele ülesandmisvorm).

NB! Eelregistreerunuks loetakse võistleja üksnes peale stardimaksuarve tasumist, mille rekvisiidid edastatakse automaatselt registreerimisel.

  •  Võistluskeskus asub Elva Gümnaasiumi ees, Puiestee 2. Võistluste start ja finiš asuvad Elva linnas Puiestee tänaval Elva Gümnaasiumi kõrval.
  •  Trass kulgeb: Puiestee – Liiva – Tähe – Puiestee tänavatel. Ringi pikkus on 1,3 km. Liiklus võistlustrassil suletakse alates 10:00. Võistlustrassiga tutvumine on lubatud kell 10:10 kuni 10:45. Võistluste ajal on võistlustrassil soojenduse tegemine keelatud. Soojendus toimub avatud liiklusega kõrvaltänavatel.

Osalema lubatakse EJL või UCI liikmesriigi litsentsiga järgmiste vanuseklasside jalgratturid:

  • N/M16, NJ/MJ, NU/MU, NE/ME, N/MSeeniorid
  • N/M12, N/M14 (nimetatud klassides litsentsi ei nõuta)

Maxilla 65. Elva Tänavasõit on N16/M16, NJ/MJ, NU/MU, NE/ME vanuseklassidele Eesti kriteeriumisõidu meistrivõistlused ning Seeniorite (ühises absoluutarvestuses) vanuseklassidele Eesti esivõistlused.

Võistlejate litsentside kontroll toimub sekretariaadis eelülesandmise põhjal. Startijate lõplik kinnitamine toimub võistluskeskuses laupäeval, 20. mail kell 08:00-09:30. Stardimaterjalide väljastamine algab laupäeval, 20. mail kell 08:00 ning kestab kuni tund enne vastava vanusegrupi stardi aega.

 

Liitu sündmusega facebookis EMV kriteeriumis / Maxilla 64. Elva Tänavasõit

Tulemused EMV Kriteerium 20.05.2023 http://timing.ee/

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X