Jõudsalt paranev Kangert käis Itaalias kirurgi visiidil

Tänavusel Giro d`Italial rängalt kukkunud profijalgrattur Tanel Kangert käis juuli alguses Itaalias Brescia Poliambulanza kliinikus doktor Flavio Terragnoli juures opereeritud kätt näitamas.

Kukkumisest oli möödas kuus nädalat ja Kangertit opereerinud tippspetsialist soovis näha, millises seisus patsient on. Pilt oli rõõmustav.

“Doktor jäi nähtuga rahule, paranemine kulgeb plaanitult. Kõik on küünarliigeses kenasti kokku kasvanud,” sai Kangert tubli annuse eneseusku.

Praeguse prognoosi kohaselt peaks Kangert maanteetreeninguteks taas ratta selga istuma hiljemalt augustis. Joosta juba kannatab. “Käsi on mõistagi kange ja liikuvus piiratud, aga taastusraviga läheb seis päev päevalt paremaks. Usun, et augustis olen kindlasti rattaseljas,” teatas Kangert.
Samas on ikkagi tõenäoline, et ta sel hooajal väljaspool Eestist ei võistle. Küll aga võiks kaasa teha mõnel väiksemal jõuproovil Eestis. Septembri alguses tuleb teha veel üks visiit Itaalia tohtrite juurde.
Allikas: sport.delfi.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X