Joosep Mesi teenis Indoneesias toimunud XCE MK-etapil 15. koha

Joosep Mesi

Indoneesias Palangkarayas jätkunud maastikuratturite väljalangemissõidu (XCE) MK-etapil pälvis Joosep Mesi (Trey Mountainbike Team) 15. koha.

Kvalifikatsioonis sõitis Mesi välja 16. tulemuse, mis tagas koha väljalangemissõitudesse. Eestlane jõudis teist etappi järjest veerandfinaali ning pälvis sellega kokkuvõttes 15. koha.

„Kvalifikatsioonis sõitsin enda meelest täitsa tip-top aja välja. 1/8-finaalis sõitsin kõige kiirema mehe ja 17. koha teeninud ratturi vastu. Kuna sõit oli kaks ringi, siis esimesel ringil ma päris kõike välja ei pannud ning sõitsin turvaliselt kolmandal kohal. Teisel ringil sain täpselt aru, kus on vaja oma lüke ära teha ja nii ka läks ehk ületasinilusasti teisena lõpujoone,“ rääkis Mesi. „1/4-finaal nägi juba paberil päris kiire välja. Stardist minnes panin kohe kõik välja, kuid siiski oli siin eestlase jaoks väga palav kliima ja kõrge õhuniiskus ei jätnud just piisavalt jõudu jalgadesse. Olen siiski rahul, sest vigu ei teinud ja andsin endast parima!“

MK-etapivõidu teenis prantslane Quentin Schrotzenberger, jättes suures finaalis selja taha sakslase Simon Gegenheimeri, Tai ratturi Methasit Boonsane’i ja Singapuri sõitja Riyadh Hakim Lukmani. Teise eestlasena võistlustele sõitnud Kirill Tarassov nakatus koroonaviirusega ja starti ei läinud.

Tulemused UCI MTB Eliminator World Cup #7 Palangkaraya (IDN) siin

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X