Jõgeva 9. Rattaralli võitsid Tamm ja Türkson

LauriTammvõitisJõgevaRattaralli

Filter Maanteekarikasarja kolmanda etapi, Jõgeva 9. Rattaralli võitsid Lauri Tamm (Tartu2024 Cycling Team) ja Silvia Türkson (Porter Racing).

Pikal, 106,4-kilomeetrisel distantsil oli jooksikute hulgast kiireim Lauri Tamm (2:25.17), edestades finišijoonel Kristo Enn Vaga (Hawaii Express) ja Aaron Ausi (Tartu2024 Cycling Team). Kuue parema hulka mahtusid veel Evar Saul (Kuusalu Rattaklubi), Vladyslav Makogon (CCN Factory Racing) ja Mikk Bauer (Pärnu Kalev Spordikool).

Lühemal, 47-kilomeetrisel distantsil mõõtu võtnud naiste seast oli parim Türkson tulemusega 1:08.22. Tema selja taga lõpetasid Zlata Bronishevskaja (Kalevi Jalgrattakool) ja Carol Kuuskman (CFC Spordiklubi). Esikuuikus finišeerisid veel Mariann Koik (Porter Racing), Kristin Jõgi ja Carmen-Anete Plakso (TÜASK).

Meeste paremusarvestuses olid lühemal võistlusmaal kiireimad Andri Pärn (TÜASK; 1:07.16), Markus Aleksander Saar (Kuusalu Rattaklubi) ja Vidrik Vaiksaar.

27,2-kilomeetrisel noorte sõidul pälvis grupifinišist esikoha Ivan Chornohor (52.51). Kolme parema hulka mahtusid veel Silver Kross (CFC) ja Elvis Ormus (Nõmme Rattaklubi). Neidude seas olid parimad Mirt Ärm (Porter Racing; 52.53), Frida Mia Ragilo (KJK) ja Viktoriia Baderyk.

Filter Maanteekarikasarja viimane etapp sõidetakse 13. augustil pealinnas, kui toimub Tallinna 13. rahvasõit.

Foto: Kristjan Kivistik/Spordisarjad.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X