Jätkuvalt heas hoos Hirschi teenis Belgia klassikul karjääri suurima võidu

Belgias alustati kevadel ära jäänud klassikutega. La Fleche Wallonne’i sõidul võitis kuulsa Mur de Huy tõusu otsas esikoha šveitslane Marc Hirschi (Team Sunweb).

22-aastane Hirschi kiirendas konkurentidelt eest 50 meetrit enne lõpujoont ja edestas finišis prantslast Benoit Cosnefroyd (AG2R) ja Michael Woodsi (EF Pro Cycling).

Mäletatavasti võitis Hirschi Tour de France’il 12. etapi ning pälvis Itaalias toimunud grupisõidu MM-il kolmanda koha. La Fleche Wallonne’i klassiku võitmist võib pidada nende kõrval noore šveitslase üheks suurimaks võiduks.

“Võistluse stsenaarium läks meie jaoks ideaalselt. Viimased ringid olid väga kiired ja õnneks oli mul lõputõusul veel piisavalt jalgu, et võita. See oli väga raske. Tegemist on sellise tõusuga, kus ei tohi liiga vara alustada ehk väga palju peab olema kannatlikust ja piisavalt närvi,” ütles Hirschi võidu järel.Naiste klassis pälvis esikoha kuuendat aastat järjest äsja maailmameistriks kroonitud Anna van der Breggen, kes edestas taanlannat Cecilie Uttrup Ludwigi kahe ja kaasmaalannat Demi Volleringi kuue sekundiga.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X