Järgmise aasta Touri algus tuleb tavapärasest erinev

nice

2020. aasta Tour de France’i esimesed päevad tulevad tavalisest erinevad, pakkudes võiduvõimalusi nii sprinteritele kui ka mägironijatele. Kaks esimest etappi saavad alguse riigi lõunaosas Nice’is ehk piirkonnas, mida Rein Taaramäe (Direct Energie) väga hästi tunneb.

Mõlemal päeval on kavas grupisõidud. Avaetapil saavad särada sprinterid, finišilinnak on kuulsal promenaadil. Teine etapp viib ratturid Alpidesse, hõlmates kuulsaid mägesid nagu Col de la Colmiane, Col de Turini, Col d’Èze ja Col des Quatre Chemins. Viimati võõrustas Nice Touri algust 1981. aastal.

See saab olema seitsmes kord, kui Tour algab Prantsusmaa kaguosas. “Nice’i linna imeline geograafiline asend on ideaalne sensatsiooniliste rattavõistluste korraldamiseks,” lausus Touri direktor Christian Prudhomme.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X