Janika Lõiv Tšehhis seitsmes

Processed with VSCO with c1 preset

Lõiv osales Tšehhis Brnos C1 kategooria võistlusel „Strabag Cup Brno 2020″, kus saavutas seitsmenda koha. Võidusõit toimus 2019. aasta Euroopa meistrivõistluste rajal.

„Tänane sõit oli minu jaoks kannatus algusest lõpuni. Juba mõnisada meetrit peale starti tekkis segadus sõitjate seas, sest stardiring erines natuke tavaringist. Minu ees olev sõitja pani korralikult piiretesse ning proovisin temast mööda laveerida, õnneks palju aega ma sellega ei kaotanud. Edasi sõitsin mingis oma tsoonis, jalad tundusid rasked ja ma ei suutnud oma rütmi leida. Minust möödusid paljud sõitjad ja korraga leidsin end mingil hetkel isegi 11.  kohal. Alates teisest ringist läks tunne natuke paremaks, kuid siiski võitlesin vaid iseenda ja oma jalgadega, mis kuidagi liikuda ei tahtnud. Hoidsin tempot ja parandasin päris mitu kohta, Korra olin isegi 5.  positsioonil. Tunne jalgades paremaks ei läinud ja kannatus kestis kuni lõpuni. Lõpuringidega kaotasin veel paar kohta ning finishisse jõudsin seitsmendana,“ võttis Lõiv sõidu kokku.

Tulemused SIIN

Foto SIIN. Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X