Janika Lõiv Tšehhi kuues

Janika Lõiv (Hawaii Express) osales Tšehhis toimunud C1 kategooria võidusõidul Strabag Czech Cup MTB 2020 Zadov, kus saavutas kuuenda koha.

„Võidusõidul oli kohal päris korralik maailma tipp ja konkurents väga tugev. Pärast pikka võistluspausi oli mul väike ärevus stardieel sees. Olenemata sellest, et olen teinud kõvasti trenni, oli õhus ikkagi küsimärk, et kuidas sõit välja kukub. Ilm oli suviselt kuum ja rada väga tehniline, mille tõttu võis oodata rasket sõitu,“ kommenteeris Lõiv tausta.

Start õnnestus ideaalselt ja sain kohe eesotsas minema. Esimese ringi lõpus sõitsin 9. koha kandis, vahed aga olid koguaeg üpris väikesed ja toimus pidev võitlus iga positsiooni pärast. Lõpuringiks olin tõusnud 6. kohale ja kätte saamas 5. kohal sõitvat naist. Ühes tehnilisemas kohas tegin aga kahjuks väikese sõiduvea ning takerdusin oma pedaaliga ühe aeglasema sõitja kodaratesse. 5. kohal sõitev naine sai vahe sisse ning mina pidin leppima sel korral 6. kohaga,“ võttis Lõiv sõidu kokku.

Tulemused SIIN

Foto

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X