Janika Lõiv Saksamaal esikahekümnes

image0

Janika Lõiv (Hawaii Express) võistles täna Saksamaal Albstadt´is XCO/XCC MK etapil, kus saavutas short tracki`l 16. koha (21:08). Esimesena ületas finišijoone prantslanna Pauline Ferrand Prevot (20:37), kellele järgnesid šveitslanna Linda Indergand (20:38) ja kolmandana britt Annie Last (20:39).

„Hooaja esimese suurema võistluse eel on närv ikka sees, et kuidas talvine ettevalmistus kulgenud on ja millises hoos on konkurendid. Kuna ilm on viimastel päevadel väga heitlik olnud ja terve eelnev öö sadas vihma, siis oli õhus palju küsimärke, et mis tingimused rajal valitsevad ning millise rehvivalikuga starti minna. Sõidu start sujus mul iseenesest kenasti ja sain liidrite gruppi sisse ning sõitsin valdava osa sõidu esimesest poolest ca 10-15 positsiooni kandis. Umbes kolm ringi ennem lõppu lõi mul ühest astmest üle sõites sadula paigast ära. Olin sunnitud ülejäänud sõidu sõitma valdavalt püsti, sest ei saanud enam mugavalt istuda. Seetõttu andsin kiiruses tagasi ja jäin liidritest maha ning kaotasin mitmeid kohti. Viimaseks ringiks suutsin ennast taas kokku võtta ning sõitsime neljase pundiga kuni finishini koos. Lõpuspurdiga saavutasin 16. koha,“ kommenteeris Janika Lõiv.

Tulemused SIIN

Foto: Zubiko Photography

Pühapäeval saame lisaks Janika Lõivule kaasa elada ka Mari-Liis Mõttusele.

  1. mail (kohaliku aja järgi)

13:15 Maailmakarika olümpiakrossi – naiste eliit

16:30 Maailmakarika olümpiakrossi – meeste eliit

Vaata võistlust otseülekandes Red Bulli TV kaudu www.redbull.com/int-en/live-events

Tulemused leiab siit www.bikezone-albstadt.de/

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X