Janika Lõiv Saksamaal Albstadtis 26.

unnamed

Janika Lõiv (Hawaii Express) oli täna Albstadtis toimunud MK’l 26. Kõrgeimad pjedestaalikohad jagasid omavahel kaks prantslast Loana Lecomte ja Pauline Ferrand Prevot, kellele järgnes Haley Batten Ameerika Ühendriikidest. Mari-Liis Mõttusele lõppes sõit peale teist ringi.

„Minu stardinumber oli täna küll 16 (igasse ritta läheb kaheksa naist), aga konkurendid laiutasid ning pidin juba stardikoridoris enda koha eest võitlema. Peale stardipauku suutsin veel pedaalist mööda astuda ja vajusin juba ainuüksi stardisirgega  kümme positsiooni taha poole. Sellega äpardused kahjuks ei lõppenud. Kulutasin stardiringiga palju energiat ning esimesel täisringil suutsin lisaks teha enda rumalusest vea ning kukkuda. Selleks hetkeks olin umbes 35.-40. positsiooni vahemikku vajunud. Alles teisele ringile minnes suutsin end koguda ning leida sobiva rütmi. Kuna möödumiskohti oli rajal vähe ja mäed rasked, siis ei õnnestunud mul väga paljudest sõitjatest mööda saada. Lisaks tegi sõidu raskeks ilm – päeva peale tõusis temperatuur üle 25 kraadi, mis oli keha jaoks harjumatu, sest viimane nädal oli sooja olnud viie kraadi kanti. Lõpuks võitlesin ennast välja 26. kohale,“ võttis Lõiv emotsionaalse sõidupäeva kokku.

Tulemused

Järgmisena stardivad Lõiv ja Mõttus 14. – 16. mail Tšehhis Nove Mesto MK`l

Foto: Zubiko Photography

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X