Janika Lõiv sai Hispaania maastikurattavõistlusel 5. koha

Janika Lõiv (Hawaii Express) osales täna Hispaanias Alicante piirkonnas C2 kategooria maastikurattasõidul Tibi Superprestigio Faster MTB, kus saavutas 5. koha.

Sõidu võitis Austraalia meister Rebecca McConnell, teine oli prantslanna Julie Bresset ja kolmandana lõpetas Poola mägirattur Maja Włoszczowska.

„Tänane sõit algas pika tõusuga, kus käis tihe positsioonivõitlus, kes pääseb esimesena tehnilisele laskumisele. Suutsin pressida end viiendale positsioonile ja olin kohe kolmandal-neljandal positsioonil sõitvate konkurentide kannul. Järgnevatel ringidel suutsid kaks esimest sõitjat teistega vahe sisse saada ning mina jäin koos Maja ja Rocioga kolmanda koha peale võistlema. Suurem osa sõidust vahetasime korduvalt positsioone, aga keegi selge vahega minema ei pääsenud. Lõpuringil olin suhteliselt viimase piiri peale end sõitnud ning tegin tõusul sõiduvea, mis lõppes külili kukkumisega. Seetõttu olin kolmanda koha heitlusest väljas ja finisheerisin 5. kohal,“ võttis Lõiv sõidu kokku.

Fotol: Janika Lõiv. @zubikophoto

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X