Janika Lõiv Prantsusmaal 7.

Processed with VSCO with c1 preset

Eesti olümpial esindav Janika Lõiv (Hawaii Express) osales Prantsusmaal Lons le Saunier’is maastikuratta karikaetapil, kus saavutas 7. koha.

Võidusõidu võitis prantslanna Loana Lecomte, teine oli samuti prantslanna Pauline Ferrand Prevot ja kolmas Austriast pärit Mona Mitterwallner.

„Rajaolud olid võrreldes treeninguga nagu öö ja päev. Muda oli asendunud kuiva ja tugeva pinnasega. Käisin veel hommikul varakult rada läbi sõitmas, et sõidujooned rahulikult üle vaadata ning valida vastavad rehvid. Siiski kujunes sõit minu jaoks väga raskeks. Stardis kaotasin palju kohti ning järgnevate ringidega püüdsin tagasi ette jõuda. Eelviimaseks ringiks olin teinud nii palju tööd, et märkamatult olin 4. koha peale jõudnud. Viimast ringi alustasime neljases pundis. Tõusudel sõitsid aga konkurendid minust tugevamini ning pidin 7. kohaga leppima. Tore oli üle pika aja näha rahvast raja ääres kaasa elamas,“ kommenteeris Lõiv.

Foto: Erakogu

Tulemused SIIN

Teate edastas:

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X