Janika Lõiv pälvis Kreekas kolmanda võidu järjest

Processed with VSCO with a6 preset

Pühapäeval Kreekas Salamina saarel peetud olümpiakrossi võistlusel (UCI C1) pälvis Eesti valitsev meister Janika Lõiv (KMC MB Racing Team) esimese koha.

Sellel nädalal Salamina saarel juba kaks võitu teeninud Lõiv tegi kübaratriki ajaga 1:13.18. Ta edestas klubikaaslast Yana Belomoinat 34 sekundiga ning poolatari Paula Goryckat (Strüby Sting) kahe minuti ja kaheksa sekundiga.

„Viimane sõit sel hooajal ja viimane võit. Tore, et sai sellest Kreeka reisist maksimum võetud ja väga korraliku koguseOM-punkte kogutud,“ ütles Lõiv võistluse järel. „Tunne ei olnud suurepärane, aga juhtisin algusest lõpuni ning viimasele ringile läksin piisava vahega et natuke rahulikumalt võtta. Lõpuks saan nautida välja teenitud puhkust.“

Meeste klassis võidutses ameeriklane Christopher Blevins (Specialized Factory Racing; 1:25.42), edestades šveitslast Filippo Colombot (Scott-Sram MTB Racing Team; +0.10) ja poolakat Krzysztof Lukasiki (JBG2; +0.35).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X