JANIKA LÕIV LÕPETAS SLOVEENIA XCO KOLMANDANA

Eesti parim naissoost maastikurattur Janika Lõiv osales nädalavahetusel Sloveenias C1 kategooria võidusõidul „XCO Kočevje 2020“, kus saavutas kolmanda koha.

„Sõit algas minu jaoks väga hästi. Stardist sain esimesena minema ning vedasin kogu gruppi. Esimese ringi lõpuks olime jäänud kolmekesi ette sõitma – mina, Yana Belomoina ja Tanja Zakelj. Suurema osa ajast vedasin meie kolmest rongi mina. Vahepeal üritati äraminekuid teha, aga kuna rada oli kiire, ei pääsenud keegi minema. Püsisime koos kuni eelviimase ringini, aga seejärel lõhkusin mina esirehvi. Tehnilisse punkti oli veel omajagu maad minna, aga kuidagi ma sinna lõpuks jõudsin. Kui jooks sai vahetatud, olin juba kahest esimesest mitme minuti jagu taga ja hoidsin lihtsalt oma kolmandat positsiooni;“ meenutas Lõiv sõitu.

Janika Lõivu järgmine start on Tšehhis Brnos 29. augustil (C1)

Fotod SIIN. Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X