Janika Lõiv lõpetas Austrias 14. kohal

image1

Janika Lõiv (Hawaii Express) osales 13. juunil Austrias Leogang`is toimunud MK- etapil (World Cup Leogang -2021 XCO), kus saavutas 14. koha.

„Terve nädal valitsesid keerulised olud, sest ilm ja rajatingimused muutusid iga päev. Seetõttu oli keeruline häid sõidujooni välja vaadata ja ka rehvivalik muutus pidevalt. Tänu short tracki heale tulemusele sain esmakordselt maailmakarika etapil startida esireast. Short tracki pingutus andis esimestel ringidel tunda ja jalgadel oli raske intensiivsusega harjuda. Sõidu teises pooles tundus, et konkurentidel läks veelgi raskemaks ja tänu sellele suutsin päris mitmest naisest mööduda. Veel viimasel ringil oli 3-4 sõitjat haardeulatuses ning jõudsin tõusudega neile järele, aga neist mööduda kahjuks ei õnnestunud,“ kommenteeris Lõiv.

Võistluse võitis prantslanna Leona Lecomte, teiseks sõitis ennast rootslanna Jenny Rissveds ja kolmandaks Austriast pärit Laura Stigger.

Foto: Janika Lõiv. Zubiko Photography / @zubikophoto

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X