Janika Lõiv jõudis Hispaanias taas pjedestaalile

A6D7109C-B1B0-4AEE-818B-B43E0EB9393B

Eesti olümpiakrossi meister Janika Lõiv pälvis Hispaanias toimunud võistlusel Copa Catalana Santa Susanna (UCI C1) kolmanda koha.

21-kilomeetrise sõidu võitis napilt Rebecca McConnell, kes edestas finišispurdiga klubikaaslast Githa Michielsi. Mõlema ratturi ajaks märgiti lõpuprotokolli üks tund, 11 minutit ja 30 sekundit. Lõiv lõpetas kolmandal kohal, kaotades esimestele kahe minuti ja 31 sekundiga.

“Start anti seekord 1,7km pikkuse tõusu jalamilt, seetõttu võeti algus veidi rahulikumalt,” rääkis Lõiv võistlusjärgses intervjuus. “Stardist sain hästi minema ja pika tõusu tippu jõudsin koos Austraalia ja Belgia meistriga. Pikal laskumisel libisesid esimesed kaks aga natuke eest, sest mul oli täna  raske head rütmi leida. Kuigi tõusud surusin täiega, siis laskumistel kippusin seekord liiga palju ära andma.”

Järgmise stardi teeb Lõiv laupäeval Barcelonas 1. kategooriaga võistlusel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X