Janika Lõiv jätkab Hispaania mitmepäevasõitu 9. kohaga

Hispaania kolmepäevasel UCI 2. kategooriaga maastikurataste tuuril Volcat GP Diputacio De Barcelona võistlevad ka õrnema soo esindajad. Ainsa eestlannana stardis olnud Janika Lõiv sai kirja 9. koha, ajaga 3:22.41.

63. kilomeetri pikkuse ja 1600 tõusumeetriga sõidu võitis leedulanna Katazina Sosna ajaga 3:05.47. Sosna on ainukene naisrattur Peeter Pruusi koduklubis Torpado-Südtirol. Teise koha sai neli minutit ja 52 sekundit hiljem lõpetanud Naima Madlen (DMT Racing Team) ja kolmanda Megamo Factory Team esindaja Claudia Galicia (+6.41). Lõiv kaotas võitjale 16.54.

Laupäeval sõidetakse tuuri raskeim, 75 kilomeetri pikkune etapp 1900 tõusumeetriga.