Janika Lõiv ja Mari-Liis Mõttus stardivad MK etapil Saksamaal, Albstadt´is

Albstadt

2021 Mercedes-Benz UCI Mountain Bike World Cup
XCO – Cross-country Olympic
07.-09.05 Saksamaa, Albstadt

Pühapäeval stardivad võistlustulle meie MTB naised Janika Lõiv (numbriga 34.) ja Mari-Liis Mõttus (numriga 90.). See on üks olulisemaid võistluseid Janika Lõivu kvalifitseerumisel Tokyo olümpiamängudele 23. juuli – 8. august 2021.
Saksamaal Albstadt´is toimuv Mercedes-Benz UCI mägiratta maailmakarika võistlus alustas 1991. aastal, nüüd on käes 23. hooaeg, kaheksa korda on võistlus peetud Albstadt´is, kuus korda on see toimunud St. Wendeli ja viis korda Offenburgis.
Bullentäle’i XCO rada peetakse MM ´i üheks füüsiliselt kõige nõudlikumaks. 4,2 kilomeetrisel rajal on kõrguste vahe 190 meetrit ja tehniliselt väljakutsuvate järskude tõusudega. Võistlus algab linnatänavatelt ja suundub seejärel metsa, enne kui see stardi- / finišisirgel uuesti linna tagasi jõuab. Rajal on kaks silmapaistvat järsku ja pikka tõusu ning ja seal kas võidetakse või kaotatakse sõit. Rada on ka kitsas, mistõttu on raske teha möödasõitu, hea lähtepositsioon on hädavajalik.

Pühapäeval 09. mail ajakava (kohalik aeg)
13:15 Maailmakarika olümpiakrossi – naiste eliit
16:30 Maailmakarika olümpiakrossi – mehed eliit

⭕ Vaata võsitlust otseülekandes Red Bulli TV kaudu www.redbull.com/int-en/live-events
⭕ Tulemused leiab siit www.bikezone-albstadt.de/

I @eestijalgratturiteliit I #ejl I #ucicycling I #rattasport I #jalgrattasport I #uci_cycling I #UCIProSeries I #MBWorldCup I #XCO I

2021 Mercedes-Benz UCI Mountain Bike World Cup Janika Lõiv ja Mari-Liis Mõttus

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X