JANIKA LÕIV JA GREETE STEINBURG HISPAANIAS KOLMANDAT PÄEVA KOLMANDAD

Processed with VSCO with f2 preset

Janika Lõiv ja Greete Steinburg saavutasid Hispaanias toimuval paarides sõidetaval maastikuratta tuuri kolmandal etapil (50 km, sh 2050 tõusu) Costa Blanca Bike Race (S2) 3. koha (kaotus võitjale 10 minutit).

„Täna startisime koos meeste eliidiga, seetõttu olid ka esimesed kilomeetrid kiiremad ning intensiivsemad. Saime stardist väga hästi minema ning sõitsime mõnda aega liidrite selja taga. Peagi tekkisid siiski vahed ning sõitsime oma tempoga edasi. Kõige enam meeldisid mulle tänase etapi tehnilised singlid ning kivised laskumised, kuna mul on kaheamordiline ratas, sai neid rajaosasid rohkem nautida,“ kommenteeris Steinburg tänast etappi.

„Stardis oli veidike vihmane ning  riietusin soojemalt kui vaja oleks olnud. Temperatuur tõusis sõidu ajal +22 kraadini ning jooki kulus palju. Tegime väga korraliku sõidu ning ühtegi vahejuhtumit ei olnud, seega saime omas rütmis hästi liikuda. Mulle jäi tänasest sõidust kõige enam meelde viimane kaheosaline tõus kindluse juurde, kus oli finish. Tõus oli väga raske ning rahvast oli palju ergutamas. Peale tänast etappi on liidritega suur vahe ning meie selja taga ka keegi ei ohusta, seega peame lihtsalt lõpuni ilma viperusteta jõudma,“ lisas Lõiv.

Homme on tuuri viimane ehk neljas etapp.

Tulemused:

1.Primaflor Mondraker X-sauce 03:10:31

Võistlejad Rebecca Mcconnell ja Githa Michels

Austraalia meister ja Belgia meister

  1. BH Templo Cafes UCC – Puls 03:13:36

Võistlejad Rocio del Alba Garcia Martinez ja Lejla Tanovic

Hispaania meister ja Bosnia Hertzogovina meister

  1. Estonian National MTB Team 03:20:51

Janika Lõiv ja Greete Steinburg

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X