JANIKA LÕIV JA GREETE STEINBURG HISPAANIAS KOLMANDAD

lõiv

Janika Lõiv ja Greete Steinburg saavutasid Hispaanias toimuval paarides sõidetaval maastikuratta tuuri esimesel etapil  Costa Blanca Bike Race (S2) 3. koha.

Esimesel päeval võisteldi 55 kilomeetri pikkusel rajal ja allutati 1700 tõusumeetrit.

“Rada oli üpriski tehniline ning nõudis palju osavust. Sel aastal on nii Greetel kui minul kaheamordilised rattad, mis teeb raja läbimise oluliselt kergemaks. Ilmaga on hetkel väga vedanud, kuid eelmise nädala tormidest on rada natuke märg ning pinnas on ära uhutud. Üdiselt on enesetunne hea ning koostöö Greetega sujus,“ kommenteeris Lõiv sõitu.

“Naiste eliidi start anti sel korral eraldi. Esimesed 5 km sõitsime koos teistega, siis liikusid kaks  naispaari eest. Sõitsime oma sõitu, proovisime tehnilisi vigu vältida, mis ka õnnestus. 20.nda kilomeetrini rada tõusis, seejärel oli palju lauget ja tehnilist singlit. Koostöö Janikaga oli väga hea, suhtlesime sõidu ajal palju. Kuna olen viimane kuu oma tervisega hädas olnud, ning mõned päevad tagasi oli osalemine veel küsimärgiga, siis arvan, et saime täna hästi hakkama ja siit saab ainult paremaks minna,“ oli ka Steinburg positiivselt meelestatud.

Tulemused:

  1. Primaflor Mondraker X-sauce 03:00:12

Võistlejad Rebecca Mcconnell ja Githa Michels

Austraalia meister ja Belgia meister

 

  1. BH Templo Cafes UCC – Puls 03:01:53

Võistlejad Rocio del Alba Garcia Martinez ja Lejla Tanovic

Hispaania meister ja Bosnia Hertzogovina meister

  1. Estonian National MTB Team 03:10:47

Janika Lõiv ja Greete Steinburg

Ees on ootamas kolm väga põnevat ja rasket päeva, tuur lõppeb pühapäeval.

Foto SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X