JANIKA LÕIV AUSTRIAS KOLMAS

Processed with VSCO with c1 preset

Janika Lõiv  (HAWAII EXPRESS) saavutas Austria Wintersdorfis toimunud XCO C2 kategooria võistlusel „Cross Country “Rund um den Roadlberg” kolmanda koha. Võidusõidu võitis kohalik rattur Laura Stigger ja teine oli ameeriklanna Erin Huck.

„Antud võistlusele otsustasin viimasel minutil minna. See sobis plaanidega ning ei olnud väga kaugel minu praegusest treenimiskohast Itaalias. Praeguste plaanide järgi on see viimane võistlus enne MK etappe. Minu õnneks oli võistlusel kohal korralik rivistus ja oli oodata väga kõva sõitu. Üle pika aja olid stardis Kanada ja Ameerika Ühendriikide võistlejad ning mitmed tugevad sõitjad Euroopast. Start läks mul konarlikult ning vajusin 9. kohale, aga sealt edasi hakkas kõik kenasti sujuma ning leidsin hea rütmi. Esimese ringi lõpuks olin juba 5. koha peal ja teise ringi lõpuks sõitsin 3. kohal. Rada oli väga kiire ja kokku oli vaja sõita seitse ringi. Viis ringi kestsin kenasti ära, aga siis läks raskeks ja vahe teisel kohal sõitva Erin Huckiga hakkas kergelt kärisema. Lõppu jõudsin natuke üle minutilise kaotusega võitjale,“ võttis Lõiv võidusõidu kokku.

Tulemused SIIN

Foto: Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X