Janelle Uibokand Tšehhis UCI naiste eliidi maastikuratta maratonil kolmas

Janelle Uibokand-1

26.  juunil toimus Tšehhis, Holešovis UCI naiste eliidi maastikuratta maraton (XCM) “Drásal České spořitelny”, kus 85km pikkusel trassil oli 2142 tõusumeetrit ja osalemas 16 naist. Eestit esindas Janelle Uibokand (Peloton), kes saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. Sõidu võitis Bosnia ja Hertsegoviina tugev sõitja Lejla Tanovič ja teisele kohale tuli kohalik Nikol Flašarová.

Janelle Uibokand kommenteeris sõitu järgnevalt: “Startisime koos meestega kell 7:45 (meeste rada oli 117km, mis poole distantsini kattus naiste rajaga). Kuskil 30km juures olin 2.-4. kohal, kuid järsu ja kivise tõusu jooksulõigul pidin teistele naistele alla vanduma ja edasi liikusin üksinda oma tempos. Sõidu viimasel tõusul võtsin aga kolmandale kohale järgi ning järgmisel tõusunukil sain juba ka korraliku vahe sisse, mida hoidsin lõpuni. Arenguruumi on, kuid üldiselt jään tänase sõiduga rahule ja olen rõõmus.”

Tulemused leiab siit
Võistluse info siin

Bikemaraton Drásal České spořitelny, Tšehhis pildidl Janelle Uibokand
Bikemaraton Drásal České spořitelny

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X