Janelle Uibokand sai UCI maastikumaratonil Belgias kolmanda koha

Belgias Roc d’Ardenne’is toimunud UCI maratonide seeriavõistlusel pälvis Janelle Uibokand kolmanda koha.

Ligi 83-kilomeetrisel ja 2400 tõusumeetriga vihmas toimunud võistlusel sai esikoha sakslanna Daniela Schutt, kes jõudis finišisse ajaga viis tundi, viis minutit ja 11 sekundit. Teise koha sai kodupubliku rõõmuks Sara Van Peer (5:14.26). Uibokand ületas lõpujoone ajaga 5:16.20.

“Poole distantsini liikusin esimese kahe naisega võrdselt, seejärel hakkasin ära vajuma, kuna hooaja alguses ei jagunud nii pikale distantsile veel jaksu,” rääkis Uibokand peale võistlust. “Finišis tuli kolmas koht mulle positiivse üllatusena.”

Meeste parim oli Konny Looser, kes edestas finišis Ben Thomast ja Mathhias Albertit.