Jalgratturite e-spordi maailmameistrivõistluste kullad läksid Austraaliasse ja Hollandisse

Jalgratturite e-spordi maailmameistrivõistlustel võitis eliitmeeste seas esikoha austraallane Jay Vine ja eliitnaiste hulgas hollandlanna Loes Adegeest.

Vine (1:15.41) edestas finišis sama ajaga lõpetanud kaasmaalast Freddy Ovetti ja sekund hiljem finišeerinud sakslasest tiitlikaitsjat Jason Osborne’i.

Naiste seas krooniti uueks maailmameistriks Adegeest ajaga 1:23.19. Ta võitis lõpuspurdiga rootslannat Cecilia Hansenit ja britti Zoe Langhami. Tiitlikaitsja Ashleigh Moolman-Pasio lõpetas sõidu kümme sekundit peale võitjat ja pidi leppima neljanda kohaga.

Ühtki eestlast MM-ile ei kvalifitseerinud. Maailmameistrivõistlused toimusid Zwifti keskkonnas 55-kilomeetrisel Knickerbockeri rajal, kus kogunes 944 tõusumeetrit.