Jalgrattatreenerite taseme- ja täiendkoolitused

EJL

CX Eesti esitleb:

Jalgrattatreenerite taseme- ja täiendkoolitused, koolitajaks Keith Stocker (Šotimaa).

Kokku toimub kolm erinevat koolituskursust, jagatuna nelja päeva peale. Kõik koolitused toimuvad inglise keeles, asukohaks on Pirita Spordikeskus ning Pirita Velodroomi lähiümbrus, vastavalt kursuse programmile.

Kuna moodulid I ja II sisaldavad suurel määral praktilisi tegevusi, on osalejatel vajalik kaasa võtta töökorras ratas ning õues olemiseks sobilik riietus ning sõiduvarustus (kiiver, rattariided jne).

MOODUL I
Teisipäev ja kolmapäev, 17-18.04.2018. Kahepäevane, valdavalt praktiline kursus, mis sisaldab kõiki British Cycling Level 2 koolitusprogrammi elemente ja osasid (https://www.britishcycling.org.uk/coaching/article/coast_level_2_award_programme_bLevel-2-Certificate-in-Coaching-Cycling–0). Kursusel kajastatakse efektiivsete treeningtundide planeerimist, läbiviimist ja hindamist, mõlemal päeval on suur rõhk praktilistel tegevustel (CX näitel), põhiline õppetöö toimub läbi teiste osalejate õpetamise ning saadud tagasiside analüüsil. See kursus on mõeldud EKR 3. ja 4. taseme treeneritele (tasemekoolitus), kuid osaleda võivad ka kõrgema kutsetaseme treenerid (täiendkoolitus). Osalejate arv – 12, maksimaalselt 16 inimest. Maksumus – 100 EUR Koolituse maht tunnistusel – 28 tundi

MOODUL II
Reede, 20.04.2018. Ühepäevane, valdavalt praktiline kursus treeneritele, kes soovivad lihvida ja arendada oma oskus tsüklokrossi valdkonnas. Sisaldab mitmeid elemente British Cycling Level 2 Cyclo-cross coaching award programmist (https://www.britishcycling.org.uk/coaching/article/coa20121112-Level-2-Cyclo-CrossCoaching-Award-0). See kursus on eelkõige mõeldud EKR 5. ja kõrgema taseme treeneritele (tasemekoolitus ja täiendkoolitus). Osalejate arv – 12, maksimaalselt 16 inimest. Maksumus – 50 EUR Koolituse maht tunnistusel – 14 tundi

MOODUL III
Laupäev, 21.04.2018. Ühepäevane, valdavalt teoreetiline kursus, mis keskendub laste ja noorukite arengule ja nende eakohasele juhendamisele (treenimisele). Sisaldab mooduleid, mis võetud ja kohandatud Coach Connect & Coaching Talent programmist (https://sportscotland.org.uk/coaching/cpd-and-training/). Kursuse eesmärgiks on aidata treeneritel kujundada noortele sobilikke treeninguid ning seeläbi toetada laste ja noorukite eakohast füüsilist ja vaimset arengut jalgrattaspordis. See kursus on mõeldud EKR 3. ja 4. taseme treeneritele (tasemekoolitus), kuid osaleda võivad ka kõrgema kutsetaseme treenerid (täiendkoolitus). Maksimaalne osalejate arv – 16 inimest. Maksumus – 50 EUR Koolituse maht tunnistusel – 14 tundi

Kursustel osalejad saavad Eesti Jalgratturite Liidu poolt kursuse läbimist tõendava tunnistuse, kursuse maht kantakse Eesti Spordiregistrisse ning läheb arvesse erialase koolitusena kutsetaseme taotlemisel või uuendamisel.

Registreerimiseks saata e-kiri aadressile info@cxeesti.ee, osalemine kinnitatakse peale osalustasu tasumist.

Koolituste läbiviimist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

Using a variety of both practical and theory modules designed to challenge and motivate coaches, the programme will provide coaches with the skills to be able to develop and progress their own technical understanding and knowledge. With as much practical learning as possible, the time spent in the classroom will be used to consolidate and reflect on the learning taken from activities and peer group coaching.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X