Jalgrattakuu algab suure rattalaadaga

Rattalaat

Juba sel pühapäeval, 2. juunil kell 11-15, toimub Arsenali keskuse parklas suur rattalaat. Tegu on eelkõige taaskasutuslaadaga, kus tulevad müüki kvaliteetsed ja taskukohased kasutatud jalgrattad, mis on keskkonnasõbralik ja vastutustundlik valik lapsevanematele, spordiharrastajatele ja tervisesportlastele.

Rattalaadale tulevad müüma nii eraisikud, rataste parandajad kui ettevõtted, mis tegelevad kasutatud jalgrataste ning lisavarustuse müümisega. Hetkel on müüki tulemas üle 300 kasutatud jalgratta. Müügile tuleb ka erilisi eksponaate, seega, kui osta või müüa ei taha, siis tulge lihtsalt vaatama. Loomulikult on oodatud müügiks ka rulluisud, tõukerattad ja muud spordivahendid.

Laadal osalemine on kõigile tasuta. Arsenali keskuse parkla on suur ja ruumi jagub kõigile, seega kui otsustad ka alles pühapäeval, et soovid müüma tulla, siis oled igati oodatud.

Lisaks pakub Resporter eraklientidele võimalust jätta oma ratas nende müügiletti, et ei peaks ise kogu päeva ratta juures passima.

Lisainfo telefonil 5288858 või info@resporter.ee.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X