Jalgratta tipptiim Movistar pikendas Eesti firmaga lepingut

alejandro-valverde-88699177

Maailma üks juhtivaid jalgratta profimeeskondi Movistar Team pikendas oma lepingut Eesti padja- ja madratsitootja SleepAngel`iga.

“Meil on suur rõõm aidata kaasa Movistar Team`i edule. SleepAngeli filtreeritud voodipesu aitab vähendada Movistar Team’i sportlaste tervisega seotud riske,” sõnas SleepAngel`i asutaja ja tegevjuht Sven Jürisoo.

Movistari meeskonna esindaja Patxi Vila lisas omalt poolt: “SleepAngeli tooted tagavad meie sportlastele märksa enamat, kui ainult hea une. Kuna meie aktiivne võistlusperiood on väga pikk, tahame kõiki riske maksimaalselt vähendada.”

SleepAngeli toodetes on kasutatud unikaalset patenteeritud PneumaPure filtrit, mis ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi tekitavatel bakteritel vooditoodete sisse sattuda ja seda saastada.

Allikas: sport.delfi.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X