Jakin tõusis Prantsusmaal 35. kohale

Prantsusmaal jätkuva mitmepäevasõidu 4 Jours de Dunkerque (UCI kategooria 2.HC) kolmapäeval sõidetud teise etapi võitis grupifinishis sakslane Andre Greipel (Lotto – Soudal). Alo Jakin (St Michel – Auber93) lõpetas etapi samuti peagrupis.

Teise koha teenis sel etapil belglane Timothy Dupont (Wanty – Groupe Gobert) ning kolmas oli avaetapil teise koha saanud prantslane Bryan Coquard (Vital Concept Cycling Club). Jakin sai kirja 34. koha.

Kokkuvõttes tõusis tuuri liidriks Coquard. 35. kohale kerkinud Jakin kaotab talle 12 sekundit.

Sprinteritele sobiv velotuur lõpeb pühapäeval.