Itaallannad napsasid trekisõidu EM-il venelannade eest esikoha ühe punktiga

842195h97cbt28

Bulgaarias Plovdivis lõppesid trekisõidu Euroopa meistrivõistlused. Viimasel päeval sõideti 500 m ja ühe kilomeetri paigalstardiga distantsid ning madison.

Naiste 500 meetri paigaltstardiga sõidul läks kaksikvõit Venemaale, kui parimad olid Daria Šmeleva (32,720) ja Anastasija Voinova (33,719). Pronksmedali sai kaela itaallanna Miriam Vece (33,769).

Meeste ühe kilomeetri paigalstardiga võistluse võitis tšehh Tomas Babek ajaga 1.00,517. Hõbemedali pälvis britt Ethan Vernon (1.00,99) ja pronksmedali itaallane Jonathan Milan (1.01,009).

Euroopa meistrivõistlustele tõmbasid joone alla naiste ja meeste madisonid ehk paarissõidud. Naiste madisoni kuld läks Itaaliasse. Elisa Balsamo ja Vittoria Guazzini teenisid kokku 52 punkti. Hõbeda pälvis Venemaa duo Diana Klimova ja Maria Novolodskaja, kes kaotasid Euroopa meistri tiitli vaid ühe punktiga ja pronksi teenisid Suurbritanniale Laura Kenny ja Elino Barker, kes kogusid 38 punkti.

Meeste madisoni võitsid hispaanlased Sebastian Mora Vedri ja Albert Torres Barcelo (51 punkti), teise koha said Portugali sportlased Ivo ja Rui Oliveira (43) ja kolmanda itaallased Francesco Lamon ja Stefano Moro.

Allikas: sport.err.ee

Foto:Naised trekisõidu EM-il Autor/allikas: Dario Belingheri

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X