Itaalia trekimeeskond parandas veelgi maailmarekordit

Izu velodroomil jätkuvatel Tokyo olümpiamängudel võitis meeskondlikus jälitussõidus uue maailmarekordiga kuldmedali Itaalia, kes alistas tasavägises finaalis Taani.

Itaallaste püstitatud uueks maailmarekordiks on 3.42,032. Võidukasse meeskonda kuulusid Filippo Ganna, Simone Consonni, Francesco Lamon ja Jonathan Milan. Viimati pälvis Itaalia olümpiavõidu 1960. aastal. Taani kaotas võitjale 16,6 sajandikuga. Kolmandaks tuli Austraalia, kes alistas pronksisõidus Uus-Meremaa.

Neljapäeval jagatakse Tokyos välja naiste keirini ja meeste omniumi medalikomplektid.