ISRAEL CYCLING ACADEMY SAI KUTSE TUURILE USA-S, KUS RÄIM MULLU VÕIDULE LÄHEDAL OLI

miku

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy saab osaleda Ameerika Ühendriikides toimuval Utah’ velotuuril. Räimele peaks võistlus sobima, sest eelmisel aastal sai ta kahel etapil grupifinišites kolmanda ja neljanda koha.

Praeguse kava kohaselt tuleb 6.-12. augustini toimuva Utah’ tuuri starti 16 meeskonda, kellest viis on World Touri tiimid: BMC Racing, Mitchelton-Scott, EF Education First-Drapac, Trek-Segafredo ja LottoNL-Jumbo. Pro Continental klubidest on lisaks Israel Cycling Academyle kohal Bardiani-CSF ja Nippo Vini Fantini. Kontinentaaltiimidest on praegu välja hõigatud kanadalaste Silber Pro Cycling. Seitse klubi avalikustatakse hiljem.

Utah’ tuur saab võrreldes eelmise aastaga olema tunduvalt, sest siis oli kohal vaid üks World Touri tiim (BMC). Võistlus algab tavapärasest nädal aega hiljem, start antakse osariigi lõunaosas. Avapäeval on St. George’is kavas proloogina individuaalne eraldistart, finiš on nädal aega hiljem Park Citys. Eelmisel aastal pälvis üldvõidu kanadalane Rob Britton (Rally Cycling).

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X