Israel Cycling Academy palkas Touril esikümnesse jõudnud hispaanlase

dani

Mihkel Räime ja Norman Vahtra koduklubi Israel Cycling Academy palkas kaks uut ratturit: Hispaania mägironija Dani Navarro ja mitmekülgse belglase Jenthe Biermansi. Mõlemad mehed teenisid leiba Katjuša-Alpecinis, mille koha ICA World Touris üle võtab.

Vueltal kaks etappi võitnud ja 2013. aasta Tour de France’il üheksandaks tulnud Navarro tänavu märkimisväärse tulemuseni ei jõudnud. Suuresti oli see tingitud asjaolust, et Navarro kukkus Giro d’Italia 4. etapil raskelt ja ta pidi aasta esimese suurtuuri pooleli jätma. Taastumiseks kulus kuus nädalat.

“Olen jälle terve ja valmis võistlema,” kinnitas 36-aastane Navarro. “Olen mägironijana abistanud selliseid rattureid nagu Alberto Contador, Lance Armstrong, Andreas Klöden ja Roberto Heras. Nüüd saan pakkuda oma abi Dan Martinile ja Ben Hermansile. Olen alates maikuust elanud teadmatuses. Olen väga rõõmus, et mul õnnestub ICA-s jätkata.”

24-aastane Biermans on tulnud kahel korral U23 Pariis-Roubaix’l teiseks, profivõite tal veel ei ole. Oma trumbiks peab ta ühepäevasõite.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X