Israel Cycling Academy palkas sprindilegendi poja

rick

Mihkel Räime ja Norman Vahtra koduklubi Israel Cycling sõlmis järgmiseks aastaks lepingu maailma ühe edukaima sprinteri, karjääri vältel 140 võitu teeninud Erik Zabeli poja Rick Zabeli ning Mads Würtz Schmidtiga.

Teatavasti võtab ICA üle tegevuse lõpetava World Touri klubi Katjuša-Alpecini litsentsi ning nimetatud ratturid on esimesed, kes Šveitsi tiimist üle tulevad. ICA on järgmiseks aastaks lepingu sõlminud 20 ratturiga. Uusi nimesid lisandub veel, sest World Touri meeskonnas peab olema vähemalt 27 ratturit.

25-aastane Zabel on jõudnud kahe profivõiduni – tänavu oli ta kiireim Yorkshire’i velotuuri 2. etapil. Sama vana Schmidt on samuti kaks võitu pälvinud – mõlemad on tulnud Taani velotuuri temposõidus. Tänavu pidi ta leppima eraldistardis kolmanda kohaga. Schmidt ütles, et tema soovib järgmisel hooajal keskenduda klassikutele ja Pariis-Roubaix’le.

Allikas: marathon100.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X