Israel Cycling Academy omanik: Giro eesmärk on etapivõit ja liidri kõrge koht

Sylvan Adams

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy omanik Sylvan Adams teadis aasta esimesele suurtuurile pääsemisest mõistagi ammu enne laupäeval saabunud ametlikku kinnitust, kuid pressiteate vahendusel väljendas kinnisvaraärimees siirast rõõmu.

“Israel Cycling Academy valiti välja tänu suurepärasele meeskonnale, kelle sekka kuuluvad ratturid, kes on jõudnud kahel suurtuuril etapivõiduni,” märkis Adams, kes on 4. mail Jeruusalemmas algava Giro stardi aupresident. “Girol on meie eesmärk jõuda etapivõiduni ja aidata tiimi liider kõrge kohani. Tänan võistluse korraldajat RCS-i selle võimaluse eest.”

Israel Cycling Academy spordidirektor Kjell Carlström: “Meie meeskonna DNA on ründamine. Ma ei karda välja öelda, et meie siht on võita Girol etapp! Esimene samm sai tehtud, kui palkasime juurde kaheksa meest ja tõstsime koosseisu 24-le ratturile. Kõige tähtsam on eelnevalt osaleda kõrgetasemelistel võidusõitudel, et ratturid kohaneksid suurte kiirustega. Järgmise kolme kuu jooksul saame Giro jaoks taktika välja töötada. Usun, et meil on tugevaid mehi nii sprintide kui ka mägede jaoks ning koosseisus on piisavalt mehi, kelle hulgast valida.”

Ühtlasi sai Israel Cycling Academy wild card’i ka sellistele tugevatele Itaalia võidusõitudele nagu Tirreno-Adriatico ja Milano-San Remo.

Allikas: marathom100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X