Israel Cycling Academy alustab hooaega bravuurikalt

israel1

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy alustab hooaega täistuuridel – esimese viie nädala jooksul koguneb 45 võistluspäeva. Iisraelis registreeritud tiim tahab hooaja lõpuks jõuda Pro Continental edetabelis kahe parema hulka ja teenida 2020. aastaks pääse kõigile kolmele suurtuurile. Asi on naljast kaugel ja punktide kogumine on äärmiselt tähtis.

ICA teeb avastardi 27. jaanuaril Argentinas algaval San Juani velotuuril. 34 päeva jooksul koguneb neljal koosseisul kokku 45 starti. Veebruaris on 39 võistluspäeva. Lisaks osaletakse Rwanda tuuril ning võidusõitudel Valencias ja Colombias. “Tahame hakata punkte koguma kohe hooaja alguses,” ei salanud ICA mänedžer Kjell Carllstrom. “Tahame hooaja hästi avada ja selles rütmis jätkata. See saab olema väga suur väljakutse, sest paljud klubid tahavad sama.”

ICA üks omanikest Sylvan Adams: “Tahame Pro Continental edetabelis tippu jõuda. See annab võimaluse jõuda Tour de France’ile ja teistele suurtele võidusõitudele. Meie teine eesmärk on aidata Iisraeli rattureid poodiumile.”

Esialgse ülesandmise põhjal Räim San Juani tuuril ei stardi.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X