Iserbyt kasvatas cyclo-crossi MK-sarjas edumaad, Brand võitis teise etapi järjest

UCI CX world cup 6th round in Flamanville

Pühapäeval sõideti Prantsusmaal Flamanville’s cyclo-crossi maailma karika sarja kuues etapp. Eliitklassi meeste seas teenis võidu belglane Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen – Bingoal) ja eliitklassi naiste hulgas hollandlanna Lucinda Brand (Baloise Trek Lions).

Iserbyt pälvis esikoha ajaga 1:00.09 ning suurendas ühtlasi võiduga oma liidripositsiooni MK-sarja üldarvestuses. Hollandlased Lars van der Haar ja Pim Ronhaar (mõlemad Baloise Trek Lions) kaotasid talle vastavalt 13 ja 47 sekundiga.

Oma sooritust hindas Iserbyt järgmiselt: „Väga hea, aga väga väsitav. Start oli väga halb ja pidin väga palju vaeva nägema, et uuesti ette jõuda. Peale poolt tundi leidsin head sõidujooned üles, seega on hea meel, et suutsin võistluse jooksul paremaks minna ja lõpuks võita.“

Eliitklassi naiste seas pälvis kindla soolovõidu Brand ajaga 50.05. Luksemburgi rattur Marie Schreiber (Team SD Worx) kaotas talle 20 ja kaasmaalanna Leonie Bentveld (Pauwels Sauzen – Bingoal) 30 sekundiga.

MK-sarja üldarvestuses on Iserbyt kogunud kuue etapiga 187 punkti. Ronhaar (153 punkti) hoiab teist ja Van der Haar (151) kolmandat positsiooni. Naiste seas hoiab esikohta kuuendalt etapilt puudunud hollandlanna Ceylin del Carmen Alvarado (165), edestades kaasmaalannasid Brandi (135) ja Inge van der Heijdeni (111).

Cyclo-crossi MK-sarja seitsmes etapp peetakse 10. detsembril Itaalias Val di Soles.

Foto: Cyclo-cross World Cup

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X