Indrek Kelk: Tour of Estonia Tartu etapil on pealtvaatajad keelatud

60349434_2551405438217271_4890312873475047424_n

29. mail, sõidetakse Tour of Estonia teine etapp –Tartu Grand Prix. Eestis kehtivate nõuete kohaselt pole publik raja äärde lubatud.

«Palume tungivalt raja äärde võistlust mitte vaatama tulla. Tallinn-Tartu finiši puhul plaanitud turvameetmed ei töötanud, Tartus oli raja ääres kahjuks inimesi, kes kvalifitseerusid pealtvaatajatena ja Terviseamet on algatanud järelvalvemenetluse,» selgitab Tour of Estonia peakorraldaja Indrek Kelk.

Olukord on tõsine ja Vanemuise ning Lossi tänava tõus pannakse jalakäijate liikumiseks kinni, et vältida pealtvaatajate kogunemist. Läbi pääsevad vaid kohalikud, kes seal elavad. «Patrullima hakatakse terve raja ulatuses ja jälgitakse, et pealtvaatajaid ei koguneks. On tõsine oht, et kui tuvastatakse jätkuvaid rikkumisi, lõpetatakse võidusõit poole pealt,» nendib Kelk.

Allikas. https://sport.postimees.ee/7259473/indrek-kelk-tour-of-estonia-tartu-etapil-on-pealtvaatajad-keelatud

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X